head> Bibobus® - Partybus - imprezowy autobus - wieczory kawalerskie, panieńskie, wesela, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Trójmiasto, limuzyna


O nas

Bibobus to imprezowy autobus dla ludzi pragnących się wyróżnić z tłumu. Dla ludzi takich jak Ty. W środku znajduje się bar, nagłośnienie prosto z piekła, światła porywające do tańca najbardziej nieśmiałych, a wystrój środka sprawia że poczujesz się jak w najwyższej klasy limuzynie. Nagłośnienie Bibobusa gwarantuje, że nikt nie przejdzie obok Twojej imprezy obojętnie. Dostajesz od nas na to Gwarancje. Zorganizujemy dla Ciebie imprezę na każdą okazję, od wieczorów kawalerskich i panieńskich, poprzez urodziny z okazji każdej kolejnej osiemnastki, czy randki z ukochaną, a nawet zawieziemy Cię do ślubu. Działamy 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu 365 dni w roku i ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Nie wierzysz? Sprawdź naszą ofertę.

Dnia 04.08.2010r nazwa Bibobus została zgłoszona do Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej jako znak towarowy, pod numerem Z-373740. W związku z powyższym jako właściciel marki Bibobus nie wyrażam zgody na używanie nazwy Bibobus ani żadej jej odmiany. W każdym przypadku nieuprawnionego użycia nazwy Bibobus będzie wiązało się z zastosowaniem kary umownej w wysokości 50 tyś zł. (słownie pięćdziesiąt tysięcy złotych).


autobus autobus autobus