head> Bibobus® - Partybus - imprezowy autobus - wieczory kawalerskie, panieńskie, wesela, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Trójmiasto, limuzyna


Imprezy okolicznościowe

Before Halloween z Bibobusem

Tylko teraz niepowtarzalna okazja!!! Halloween w Bibobusie za FREE!!! Zorganizujemy dla Ciebie i Twoich znajomych niezapomniany Before Halloween w Bibobusie. Startujemy z górnego "Monciaka", Bibobus wyłącznie dla waszej grupy, pół godzinna impreza po ulicach Sopotu, a w środku bity które pozytywnie nakręcą was do końca wieczoru. Pozytywne wrażenia gwarantowane!!! Jedynie co musisz zrobić to zebrać min 30 znajomych którzy polubią Bibobusa na Facebooku, wysłać do nas maila z listą tych znajomych na kontakt@bibobus.pl i zarezerwować godzinę startu imprezy. Taka okazja może się już nie powtórzyć więc do dzieła!!! Liczba grup i startów ograniczona. Do zobaczenia na imprezie!!!


Studniówka w Bibobusie

Bibobus idealnie nadaje się jako limuzyna którą dojedziesz na studniówkę! Zabierzesz całą klasę lub tylko ulubionych znajomych na tą jedyną w swoim rodzaju i niepowtarzalną imprezę. Do dyspozycji masz Bar, rurę do tańczenia, profesjonalne nagłośnienie i gwarancję że najpierw Cie usłyszą potem zobaczą jak wysiadasz jak prawdziwa gwiazda w obłokach dymu...

Cena promocyjna: 30zł od osoby (grupa min 20osób)

Cena obejmuje godzinną imprezę przed balem studniówkowym.
Zarezerwuj już dziś miejsce dla siebie i znajomych! Liczba miejsc ograniczona!!!


Sylwester w Bibobusie

W tą niezapomnianą noc Sylwestrową bawić będziemy w Bibobusie imprezowym autobusie. Startujemy o 21 z Gdyni (parking za Batorym) przemierzając ulicami trójmiasta bawić będziemy się przy największych hitach lat 80' 90' 00' Na każdego uczestnika czekać będzie otwarty bar w którym przypadać będzie po pół litra alkoholu na głowę, do tego pełna gama soków. To jedyna okazja aby odwiedzić najbardziej medialne miejsca trójmiasta w tą szaloną noc! O 24 pokaz sztucznych ogni oraz lampka szampana. Imprezować będziemy do 3 w nocy. Na takim sylwestrze nie może Cię zabraknąć.

Cena : 129zł od osoby
Zarezerwuj już dziś miejsce dla siebie i znajomych! Liczba miejsc ograniczona!!!


Walentynki z Bibobusem

Chcesz poznać kogoś wyjątkowego? Nie chcesz samotnie spędzać tego pięknego święta zakochanych? Chcesz zmienić coś w swoim życiu? To właśnie dla Ciebie Bibobus przygotował Walentynkową szaloną imprezę. Na pokładzie Bibobusa znajdzie się 15 nietuzinkowych i przystojnych Panów oraz 15 nieziemsko pięknych i sexownych Pań. Podczas imprezy zwiedzimy najbardziej romantyczne zakątki trójmiasta. To jedyna i niepowtarzalna okazja na poznanie kogoś wyjątkowego. Proporcja 50% Pań i 50% Panów gwarantowana, decydować będzie kolejność zgłoszeń więc nie czekaj i kup bilet już dziś.

Startujemy z centrum Gdyni 14 lutego 2011 o godzinie 20, a koniec imprezy przewidziany jest na 1 w nocy.
(Szczegóły skąd ruszamy po zakupie biletu)

Koszt imprezy to jedyne 97zł od osoby!!!

Cena obejmuje:
- 5 godzinną imprezę walentynkową
- obsługę barmańską oraz dj
- drinki za free ( dla każdego przygotowane jest 0,3l alkoholu oraz 2l Sprite'a)

Ważne:
Walentynki z Bibobusem przewidziane są wyłącznie dla singli. Przedział wiekowy 18 -35 lat. Ilość miejsc ograniczona. Bibobus zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy w przypadku braku minimalnej ilości 20 osób.


Bibobus Crazy Run

Imprezy cyklicznie organizowane w Piatek. Cel imprezy spędzić nietuzinkowy wieczór z licznymi atrakcjami. Bilet wstępu na Bibobus Crazy Run gwarantuje drinka na pokładzie Bibobusa, 30 minutową podróż po Gdyni, wstęp do jednego z Gdyńskich klubów za free, rabat w barze dla uczestników Bibobus Crazy Run. Promocyjna cena piwa to tylko 3,5zł ,a drinka dostaniesz już od 5zł!!!Nie możliwe?? Przyjdź i przekonaj się sam!!! Startować będziemy 22 października o: 20.30; 21.30 i 22.30. Bibobusa będzie przy wjeździe na skwerek po stronie Hotelu Gdynia.