head> Bibobus® - Partybus - imprezowy autobus - wieczory kawalerskie, panieńskie, wesela, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Trójmiasto, limuzyna


slub

Wesele


Wesele, jedno z ważniejszych wydarzeń dorosłego życia. Każdy marzy aby był jak z bajki. Suknia z welonem, w kościele cała rodzina oraz przyjaciele. Wydarzenie które przeżywa się raz w życiu. Planuje się ze sporym wyprzedzeniem aby każdy najdrobniejszy detal był uwzględniony i dopracowany do perfekcji. Zadbaj o wygodę swoją i całej swojej rodziny. Wynajmij Bibobusa który zawiezie Cie oraz całą Twoją rodzinę po królewsku na tą niecodzienna ceremonie. Bibobus to jedyny tak przystosowany autobus w Trójmieście do tego typu okazji. Gwarantujemy że zanim dojedziecie na salę obie rodziny będą już zintegrowane i w wyśmienitych nastrojach. Nie wierzysz? Zobacz film na naszej stronie. Nie czekaj aż ktoś zajmie Ci termin, zarezerwuj już teraz tą nietypową limuzynę! Sprawdź sam, że Ciebie też na to stać!

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat ceny? Skontaktuj się z nami już teraz! Kontaktslub

Pojedź do ślubu Radiowozem Bibobusa!!!

Chcesz być Oryginalny? Chcesz aby wszyscy wiedzieli jaki jesteś szczśliwy? Już teraz możesz pojechać w tym nietypowym radiowozie do ślubu! Gwarantujemy Ci, że wszyscy Cię będą podziwiali. Nagłośnienie tego nietypowego radiowozu o to zadba!!!

Koszt wynajmu na cztery godziny to 600zł