head> Bibobus® - Partybus - imprezowy autobus - wieczory kawalerskie, panieńskie, wesela, Gdynia, Gdańsk, Sopot, Trójmiasto, limuzyna


Imprezy integracyjne


Kulig z Bibobusem

Zima za pasem,spadł pierwszy śnieg i z całą pewnością można ogłosić otwarcie sezonu zimowego oraz białego szaleństwa!!! Czy to Bibobus będzie ciągnoł sanie? Oczywiście nie:) To dorodne konie z Kaszubskich terenów zajmą się tą czynnością. Bibobus zadba o odpowiednie nastrojenie atmosfery przed jak i po kuligu. Startujemy o 18, na miejsce białego szaleństwa docieramy około godziny 20.15. Czekać będą już sanie, pochodnie oraz prawie 6km trasa. W połowie trasy będzie można posilić się własnoręcznie upieczoną kiełbaską oraz ogrzać się od ogniska. Około godziny 21.50 wracamy do Bibobusa gdzie będzie puszczana skoczna nuta na rozgrzanie oraz rozruszanie kości. Koniec imprezy przewidziany jest około godziny 24.

Cena obejmuje:
Imprezę w Bibobusie
Kulig na kaszubach
Ognisko w lesie
Kiełbaskę oraz chleb na ognisko
Alkohol we własnym zakresie

Cena weekendowa : 79zł od osoby (grupa min 30 osób)
Cena poniedziałek-czwartek : 67zł od osoby (grupa min 30 osób)


integracja Pamiętasz szkolne wycieczki? Przypominasz sobie jak siedziałeś z tyłu autobusu? To właśnie tam najczęściej integrowali się wszyscy. Teraz Bibobus daje Twojej firmie i jej pracownikom niepowtarzalną okazję aby przeżyć to samo jeszcze raz tyle że teraz z kolegami z pracy. Każdy kto pracuje w zespole wie jak ważna jest dobra atmosfera w pracy. Wtedy nawet wymagający szef nie jest w stanie popsuć humoru, a każdy dzień mija z uśmiechem na twarzy. Zorganizujemy dla waszej firmy niezapomnianą imprezę po której z pewnością nikt do siebie nie będzie mówił na .Pan.. Imprezę po której pracownicy będą z chęcią przychodzić do pracy, a ich wydajność wzbije się na wcześniej nieosiągalne pułapy. Nie czekaj, Twoja firma tego potrzebuje. Już teraz wynajmij Bibobusa, a zyski poszybują ku niebiosom.

Chcesz się dowiedzieć więcej na temat ceny? Skontaktuj się z nami już teraz! Kontakt